КАБІНЕТ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ  ДІАГНОСТИКИ

 

 
 

(0532) 68-86-77

 

кабінет КФД

3 поверх
 
 
 
 

 

 

Овдієнко Олександр Дмитрович

відповідальний лікар

 

 

        Кабінет функціональної діагностики надає консультативну допомогу лікарям педіартрам КЗ ПМСД, лікарям фахівцям поліклінічних відділень КП «ДМКЛ ПМР», лікарям стаціонару з приводу інстументальних досліджень дітей для виявлення патології органів дихання, серцево-судинної та нервової систем.

 

 
 

Овдієнко Олександр Дмитрович

вища

Гнідаш Владислав Олександрович

лікар-спеціаліст

Таранчук Катерина Олександрівна

лікар-спеціаліст

 

 

 

 

 

сестри медичні

 

Андрущенко

Наталія Олександрівна

вища категорія

 

Ташкінова

Олена Сергіївна

перша категорія

 

 

В кабінеті проводяться наступні методи обстеження:

 

 

Електрокардіографія з ритмографією та ортостатичною пробою, пробами з фізичним навантаженням та медикаментозними пробами.

Спірографія з медикаментозними пробами та фізичним навантаженням.

Електроенцефалографія з функціональними пробами.

Стимуляційна електронейроміографія.

Капіляроскопія.

 

На дані методи обстеження ведеться електронний запис в  системі Helsi, в реєстратурі ДПВ №1 КП «ДМКЛ ПМР» за адресою О. Бідного 2,  а також за тел. +38 (067) 521–60–22 або 68–90–68.

 

Для проведення обстежень потрібно мати при собі: електронне направлення, пелюшку або рушник, знати зріст та вагу дитини. Спірографічне обстеження проводиться натще, при потребі медикаментозних проб - інгалятор, котрим користується пацієнт.

 

Також проводяться:

 

Холтерівське моніторування ЕКГ,

Добове моніторування артеріального тиску,

Відео-ЕЕГ моніторинг,

Відео-ЕЕГ моніторинг денного та нічного сну,

 

Дані методи обстеження потребують госпіталізації (запис проводиться в кабінеті функціональної діагностики за адресою вул. О. Бідного 2, стаціонар КП «ДМКЛ ПМР»), або за телефоном: 68-86-77, або +38 (099) 681 - 03 - 05.

 

Інструментальні методи дослідження призначаються лікарем згідно Протоколів надання медичної допомоги дітям, затверджених наказами МОЗ України, Міжнародних протоколів та Локальних протоколів. Прийом стаціонарних хворих проводиться за призначенням лікуючого лікаря. Прийом амбулаторних пацієнтів здійснюється за електронним направленням лікаря-педіатра або лікаря фахівця, регулюється записом на дослідження в системі Helsi працівником реєстратури.